Kontakt
Centrum Kultury w Śmiglu - Dane kontaktowe

Nabór na stanowisko pracy młodszy bibliotekarz

DYREKTOR   CENTRUM   KULTURY   W   ŚMIGLU
OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY
MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

Warunki pracy:

·         Wymiar czasu pracy ½ etatu

·         Umowa o pracę

Miejsce pracy:

·         Miejska Biblioteka Publiczna w Śmiglu – Filia w Nietążkowie

Wymagania niezbędne:

·         minimum wykształcenie średnie,

·         pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

·         stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku pracy,

·         dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

Wymagania dodatkowe:

·         samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

·         umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej oraz pracy w grupie,

·         kreatywność,

·         umiejętność prowadzenia działań animacyjnych dla różnych grup wiekowych,

·         wysoka kultura osobista, komunikatywność,

·         umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

·         gromadzenie, opracowanie i udostępnianie zbiorów,

·         prowadzenie dokumentacji bibliotecznej,

·         praca w systemie bibliotecznym SOWA  MARC 21,

·         organizacja i prowadzenie zajęć, warsztatów, imprez kulturalnych dla dzieci i młodzieży promujących literaturę, kulturę i naukę,

·         współpraca z lokalnymi instytucjami, szkołami i przedszkolami,

·         skontrum księgozbioru,

·         promowanie działań poprzez zamieszczanie informacji w środkach masowego przekazu.

Wymagane dokumenty:

·         kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

·         kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

·         kopie dokumentów potwierdzających staż pracy,

·         oświadczenie o posiadaniu zdolności do czynności prawnych oraz  korzystaniu z pełni praw publicznych,

·         kopie innych zaświadczeń dokumentujących posiadane umiejętności, ukończone kursy itp.

Termin i miejsce składania dokumentów:

·         Dokumenty należy składać w terminie do dnia 4 sierpnia 2022 r.  osobiście w Centrum Kultury w Śmiglu: 64-030 Śmigiel, ul. T. Kościuszki 20 /poniedziałek-piątek 7:30 – 15:30/  lub pocztą na adres wymieniony powyżej.

·         Dokumenty należy przekazać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „ Nabór na stanowisko młodszego bibliotekarza – Filia w Nietążkowie”.

·         Dokumenty, które wpłyną po wyznaczonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Informacje dodatkowe:

·         Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na BIP oraz na stronie internetowej Centrum Kultury w Śmiglu.

·         Dokumenty kandydatów, którzy nie zostaną zatrudnieni, zostaną zwrócone za pośrednictwem poczty.

·         Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu i zakwalifikują się do dalszego postępowania, będą informowani telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

·         Dodatkowe informacje – tel. 515 177 418.

Śmigiel, dnia 21.07.2022

                                                                                                                          Dyrektor Centrum Kultury w Śmiglu

              /-/ Piotr Błaszkowski

Załączniki

Powiadom znajomego