OSOBY    JEDNOSTKI I PODMIOTY    TEMATY    DOKUMENTY I INFORMACJE    ARCHIWUM
Instrukcja    Redakcja BIP    Strona WWW    BIP.gov.pl    Szukaj    Statystyki    Strony usunięte    Struktura organizacyjna

 
Strona główna » Dokumenty » Przetargi » Przetargi - zamówienia publiczne - roboty budowlane » Pytania-odpowiedzi 2 - "Rewitalizacja pomieszczeń i otoczenia Centrum Kultury w Śmiglu”.

Pytania-odpowiedzi 2 - "Rewitalizacja pomieszczeń i otoczenia Centrum Kultury w Śmiglu”.

Data publikacji: -
Termin składania ofert: -

ZP.271.10.2018.MSz
Śmigiel, 13.06.2018 r.


Wykonawcy ubiegający się
o udzielenie zamówienia

ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIA DO TREŚCI SIWZ

Dotyczy: Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na realizację zadania pn.: „Rewitalizacja pomieszczeń i otoczenia Centrum Kultury w Śmiglu”.


Zamawiający informuje, iż do w/w postępowania w dniu 13 czerwca 2018 r. wpłynęły pytania.
W związku z tym, zgodnie z art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r., poz. 1579 ze zm.) Zamawiający przekazuje treść zapytań wraz
z wyjaśnieniami:

PYTANIE 1
Proszę o informację czy posadzkę na sali widowiskowej oraz małej sali można wykonać z desek o grubości 22 mm. Deska ta jest dostępna w tartakach, natomiast deska podana w przedmiarach grubości 32 mm jest niedostępna.

ODPOWIEDŹ 1
Zamawiający nie wyraża zgody na zmianę grubości desek.

PYTANIE 2
Proszę o informację czy drzwi w sali widowiskowej, małej sali i drzwi na zaplecze kuchenne mają mieć izolacyjność akustyczną 57 dB. Na naszym rynku dostępne są drzwi o najwyższej izolacyjności 42 dB, są to drzwi proste, bez ozdób, np. Porta Akustyczne. Czy Zamawiający dopuszcza zamontowanie takiej stolarki? Jeżeli nie proszę o podanie nazwy firmy, która produkuje drzwi wskazane przez Zamawiającego.

ODPOWIEDŹ 2
Zamawiający wyraża zgodę na obniżenie poziomu akustyczności drzwi do 42 dB. Producentów drzwi akustycznych na rynku jest wielu. Przy doborze drzwi oprócz akustyki należy zwrócić uwagę na estetykę. Drzwi powinny być dostosowane do charakteru sali widowiskowej, mieć wysoką jakość materiałów wykończeniowych, oklein i kolorystyki.

Z up. Burmistrza Śmigla
ZASTĘPCA BURMISTRZA
/-/ Marcin Jurga
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Przetargi - zamówienia publiczne - roboty budowlane
Kadencja: Aktualna Kadencja (2014 - 2018)
Autor informacji: Angelika Konieczka
Informację wprowadził: Angelika Konieczka
Opublikowany dnia: 2018-06-13
Wprowadzony do BIP dnia: 2018-06-13
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


 

Urząd Miejski Śmigla, pl. Wojska Polskiego 6, 64-030 Śmigiel, tel. (0 65) 518-00-03, fax (0 65) 518-98-23, napisz do nas