OSOBY    JEDNOSTKI I PODMIOTY    TEMATY    DOKUMENTY I INFORMACJE    ARCHIWUM
Instrukcja    Redakcja BIP    Strona WWW    BIP.gov.pl    Szukaj    Statystyki    Strony usunięte    Struktura organizacyjna

 
Strona główna » Dokumenty » Przetargi » Przetargi - zamówienia publiczne - roboty budowlane » Pytania i odpowiedzi 3 do ogłoszenia o zamówieniu publicznym na zadanie pn. „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry - Gmina Śmigiel - Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Koszanowie - ROBOTY BUDOWLANE”

Pytania i odpowiedzi 3 do ogłoszenia o zamówieniu publicznym na zadanie pn. „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry - Gmina Śmigiel - Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Koszanowie - ROBOTY BUDOWLANE”

Data publikacji: _
Termin składania ofert: _

Śmigiel, dnia 2 lipca 2013 r.

JRP.271.4.2013.AP

 

Dotyczy przetargu pn. „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Śmigiel – Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Koszanowie – ROBOTY BUDOWLANE”

 

W dniu 28 czerwca 2013 r. do Urzędu Miejskiego Śmigla wpłynęło pismo z prośbą o wyjaśnienie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

 

Na podstawie art. 38, ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych  (Dz. U. z 2010 Nr 113, poz. 759 ze zm.) wyjaśniam:

 

PYTANIA

 

Prosimy o udostępnienie na stronie Zamawiającego Projektu Wykonawczego EKOSAN 1999 r. do którego odwołuje się Projekt Wykonawczy branży: technologicznej, instalacji wod-kan, ogrzewania, wentylacji oraz sieci na terenie Oczyszczalni.

   

ODPOWIEDŹ

 

W projekcie wykonawczym Projektant w części technologiczno-instalacyjnej powołuje się w pkt. 9 Budynek wielofunkcyjny ob. 11, część mechaniczna modernizowana ob. 2 i 3 oraz w pkt. 10 Budynek odwadniania osadu ob. 9, iż wymianę układu wentylacji grawitacyjno-mechanicznej, instalacji wodnej, instalacji ogrzewania,  korytek do prowadzenia przewodów elektrycznych i AKP oraz elementów konstrukcyjnych (kratek) wykonanych ze stali ocynkowanej na elementy wykonane ze stali nierdzewnej (ob. 11) należy wykonać wg rysunków dokumentacji powykonawczej budowy oczyszczalni ścieków w Koszanowie EKOSAN PW część technologiczna 1999 r. W związku z powyższym Zamawiający zamieszcza rysunki nr 8.1, 8.2, 8.3, 13.1, 13.2, 13.3, 13.4.

 

                                                                                  

 

 

                                                                                              Z poważaniem,

                                                                                              PREZES ZARZĄDU

                                                                                              /-/ Wiesław Zbiorczyk

 

RYSUNKI DOKUMENTACJI DLA PROJEKTOWANEJ MODERNIZACJI I ROZBUDOWY OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW „ŚMIGIEL” W KOSZANOWIE - archiwum ZIP 1 MB
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Przetargi - zamówienia publiczne - roboty budowlane
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Łukasz Szamborski
Informację wprowadził: Łukasz Szamborski
Opublikowany dnia: 2013-07-02
Wprowadzony do BIP dnia: 2013-07-02
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


 

Urząd Miejski Śmigla, pl. Wojska Polskiego 6, 64-030 Śmigiel, tel. (0 65) 518-00-03, fax (0 65) 518-98-23, napisz do nas