OSOBY    JEDNOSTKI I PODMIOTY    TEMATY    DOKUMENTY I INFORMACJE    ARCHIWUM
Instrukcja    Redakcja BIP    Strona WWW    BIP.gov.pl    Szukaj    Statystyki    Strony usunięte    Struktura organizacyjna

 
Strona główna » Dokumenty » Przetargi » Przetargi - zamówienia publiczne - roboty budowlane » Pytania i odpowiedzi - dotyczy przetargu pn. „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Śmigiel – Sieć kanalizacji sanitarnej z przepompowniami ścieków, Spławie – ROBOTY BUDOWLANE”

Pytania i odpowiedzi - dotyczy przetargu pn. „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Śmigiel – Sieć kanalizacji sanitarnej z przepompowniami ścieków, Spławie – ROBOTY BUDOWLANE”

Data publikacji: _
Termin składania ofert: _

Śmigiel, dnia 25 stycznia 2013 r.
JRP.271.1.2013.AP

Dotyczy przetargu pn. „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Śmigiel – Sieć kanalizacji sanitarnej z przepompowniami ścieków, Spławie – ROBOTY BUDOWLANE”

W dniu 25 stycznia 2013 r. do Urzędu Miejskiego Śmigla wpłynęły pismo z prośbą o wyjaśnienie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

Na podstawie art. 38, ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2010 Nr 113, poz. 759 ze zm.) wyjaśniam:

PYTANIE

W materiałach do przetargu znalazły się warunki przyłączeniowe do sieci elektroenergetycznej. Czy oznacza to, że to przyłącze (zejście ze słupa) ma być wykonane na koszt wykonawcy? Czy też jak w przypadku innych inwestycji w Gminie Śmigiel, zostanie to wykonane na koszt Gminy Śmigiel a wykonawca ma jedynie wykonać połączenie od licznika do szafy sterującej przepompownią?

ODPOWIEDŹ

Zgodnie z wydanymi warunkami przyłączenie do sieci elektroenergetycznej ENEA Operator Sp. z o.o. oraz zgodnie z podpisanymi umowami, pomiędzy ENEA Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a Gminą Śmigiel przyłącze do sieci elektroenergetycznej wykonuje ENEA Operator. Wykonawca wykonuje podłączenie przepompowni od złącza zintegrowanego z układem pomiarowo – rozliczeniowym LZ w złączu ZK1-1P zlokalizowanego z pobliżu przepompowni w granicy działki z dostępem od strony ulicy.

Z poważaniem,
BURMISTRZ ŚMIGLA
Wiktor SnelaInformacje powiązane:
Typ dokumentu: Przetargi - zamówienia publiczne - roboty budowlane
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Łukasz Szamborski
Informację wprowadził: Łukasz Szamborski
Opublikowany dnia: 2013-01-28
Wprowadzony do BIP dnia: 2013-01-28
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


 

Urząd Miejski Śmigla, pl. Wojska Polskiego 6, 64-030 Śmigiel, tel. (0 65) 518-00-03, fax (0 65) 518-98-23, napisz do nas