OSOBY    JEDNOSTKI I PODMIOTY    TEMATY    DOKUMENTY I INFORMACJE    ARCHIWUM
Instrukcja    Redakcja BIP    Strona WWW    BIP.gov.pl    Szukaj    Statystyki    Strony usunięte    Struktura organizacyjna

 
Strona główna » Dokumenty » Przetargi » Przetargi - zamówienia publiczne - usługi » Pytania i odpowiedzi - dotyczy przetargu pn. Opracowanie dokumentacji projektowej dla: Zadanie I – Sieć kanalizacji sanitarnej z przepompowniami ścieków, Wonieść i Spławie; Zadanie II – Sieć kanalizacji sanitarnej z przepompowniami ścieków, Karśnice; w ramach realizacji Projektu „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Śmigiel”

Pytania i odpowiedzi - dotyczy przetargu pn. Opracowanie dokumentacji projektowej dla: Zadanie I – Sieć kanalizacji sanitarnej z przepompowniami ścieków, Wonieść i Spławie; Zadanie II – Sieć kanalizacji sanitarnej z przepompowniami ścieków, Karśnice; w ramach realizacji Projektu „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Śmigiel”

Data publikacji: _
Termin składania ofert: _

Śmigiel, dnia 27 lutego 2012 r.
JRP.271.1.2012.AP

Dotyczy przetargu pn. Opracowanie dokumentacji projektowej dla: Zadanie I – Sieć kanalizacji sanitarnej z przepompowniami ścieków, Wonieść i Spławie; Zadanie II – Sieć kanalizacji sanitarnej z przepompowniami ścieków, Karśnice; w ramach realizacji Projektu „Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry – Gmina Śmigiel”

W dniu 24 lutego 2012 r. do Urzędu Miejskiego Śmigla wpłynęło pismo z prośbą o wyjaśnienie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

Na podstawie art. 38, ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2010 Nr 113, poz. 759 ze zm.) wyjaśniam:

PYTANIE

1. Czy zamawiający może zaproponować minimalną ilość nadzorów do składanej oferty, lub
2. Czy Zamawiający może w ofercie cenowej wyspecyfikować cenę za 1nadzór autorski poza wyceną projektu?
3. Czy Zamawiający może podać przybliżoną ilość przyłączy dla każdego pakietu.
4. Czy dla obu zadań będzie wydana wspólna decyzja środowiskowa oraz lokalizacyjna?

ODPOWIEDŹ

1. i 2. Projektant wzywany jest na budowę w sytuacji gdy jego obecność jest konieczna i wynika z problemów jakie powstają na skutek realizacji projektu. Zamawiający nie może określić liczby ilości nadzorów, ponieważ nie wie na obecnym etapie jakie trudności podczas realizacji projektu wynikną.
3. Przybliżona liczba przyłączy:
­ Wonieść – Spławie – ok. 120 szt.
­ Karśnice – ok. 85 szt.
4. Na każdy pakiet będzie oddzielna decyzja środowiskowa i lokalizacji celu publicznego.


Z poważaniem,
BURMISTRZ ŚMIGLA
Wiktor SnelaInformacje powiązane:
Typ dokumentu: Przetargi - zamówienia publiczne - usługi
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Łukasz Szamborski
Informację wprowadził: Łukasz Szamborski
Opublikowany dnia: 2012-02-27
Wprowadzony do BIP dnia: 2012-02-27
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.


 

Urząd Miejski Śmigla, pl. Wojska Polskiego 6, 64-030 Śmigiel, tel. (0 65) 518-00-03, fax (0 65) 518-98-23, napisz do nas